• Час серверу (UTC+03) - 23.02.2018 18:09:09
094 90 55 189

Про нас

ТОВ «КЕПІТАЛС ПРАЙС» створено у 2003 році  та  усвідомлюючи, що основним є принцип комплексності, тому сфера професійних інтересів ТОВ «КЕПІТАЛС ПРАЙС» охоплює, такі специфічні галузі правових знань, як:

  • організація аукціонів при продажі майна банкрутів,
  • земельні аукціоні,
  • біржові торги,
  • продажем майнових прав іншим фінансовим установам та активів установ, що ліквідуються та ін.

ТОВ «КЕПІТАЛС ПРАЙС» є акредитованою організацією Фондом Гарантування Вкладів фізичних осіб та віднесено до переліку компаній  визначених за результатами конкурсного відбору для залучення до роботи у процесі здійснення тимчасової адміністрації та ліквідації банку (рішення ВД №066/14 від 07.04.2014).

Наше підприємство має представництва у всіх регіонах України, кваліфікований та досвідчений персонал, а також має можливість проведення торгів, як за класичною схемою так і в форматі електронних торгів.

Хочемо зазначити, що  ТОВ «КЕПІТАЛС ПРАЙС» 24.02.2015 р. було підписано договір №81 з ФДМУ про організацію продажу майна, що перебуває у державній власності, в якому Фонд  надає нам право: організації продажу на аукціоні об’єктів приватизації, в т.ч. ОНБ; організацію продажу майна, що перебуває у державній власності через біржі на аукціонах за конкурсами, відчуження якого можливе з дозволу ФДМУ.

ТОВ «КЕПІТАЛС ПРАЙС» має ліцензію Державного агентства земельних ресурсів України на ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ, і є постійним членом Товарної Біржи «Українська спеціалізована біржа» має свідоцтво Брокерської контори №030 від 14.02.2011 р.

З метою оптимізації бізнес-процесів Клієнтів, ТОВ «КЕПІТАЛС ПРАЙС» пропонує послуги з комплексного правового супроводу, а також широкий спектр юридичних послуг.

Ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю засновану на партнерстві та професіоналізмі!